products

Jednostka wysokowydajnego wytwarzania wodoru

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Ally Hi-Tech
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakiet do żeglugi
Czas dostawy: 6 ~ 12 miesięcy
Szczegóły informacji
Podanie: Oczyszczanie wodoru Surowiec: Gaz wielkopiecowy
Technologia: Technologia PSA Pojemność wodoru: 500 ~ 50 000 Nm3 / h
High Light:

jednostka odzysku wodoru

,

jednostka psa do produkcji wodoru


opis produktu

Jednostka wysokowydajnego wytwarzania wodoru

 

Generał

 

W procesie koksowania, produkcji żelaza i stali huty żelaza i stali wytwarzają dużą liczbę produktów ubocznych gazu, wśród których H2 ma wysoką zawartość, która jest powszechnie stosowanym paliwem gazowym, a także ważnym wtórnym źródłem energii.

 

Pełne wykorzystanie gazu będącego produktem ubocznym hutnictwa żelaza i stali może nie tylko zaoszczędzić dużo paliwa, ale także wydobyć z niego czyste paliwo, wyeliminować dużą ilość zrzutu gazu oraz znacznie poprawić i chronić środowisko.Produkt wodoru o czystości 99,9–99,999% można uzyskać za pomocą technologii adsorpcji zmiennociśnieniowej dojrzałej.

 

cechy

 

1 Duża skala i wysokie oczyszczenie
2) Produkt ma wysoką czystość wodoru
3) Wiodąca technologia

 

Opis procesu

 

Gaz koksowniczy otrzymuje się przez usunięcie smoły, denaftalenu, odsiarczania pod ciśnieniem atmosferycznym i drobnego odsiarczania w celu otrzymania drobnego gazu.Oczyszczony gaz można otrzymać przez sprężanie, obróbkę wstępną, adsorpcję zmiennociśnieniową i suszenie odtleniające w celu uzyskania wodoru o wysokiej czystości.

 

Technologia obejmuje trzy główne jednostki i kombinacje, a mianowicie TSA, PSA, suszenie odtleniające, przy czym zasada procesu PSA jest taka sama jak w stanie techniki.

 

TSA to technologia adsorpcji temperatura-temperatura.Zgodnie z krzywą wydajności TSA, wieloskładnikowy gazowy gaz rozdzielany jest pod określonym ciśnieniem roboczym, adsorpcją w normalnej temperaturze i analizą w wysokiej temperaturze w celu wytworzenia docelowego produktu gazowego i zanieczyszczeń.

 

W technologii suszenia odtleniającego, pod działaniem katalizatora, tlen i wodór w surowym wodorze reagują z wytworzeniem wody w celu usunięcia tlenu z surowego wodoru;wytworzona woda jest następnie chłodzona za pomocą chłodnicy i usuwana przez system suszenia TSA, aby osiągnąć cel oczyszczania wodoru.

 

 

Szczegóły kontaktu
Steve

Numer telefonu : +8613803799052

WhatsApp : +8613668204078