aboutus
Linia produkcyjna

Ally Hi-Tech zajmuje się rozwiązaniami do produkcji gazu oraz technologii separacji i oczyszczania, zazwyczaj w technologii produkcji wodoru.

Ally Hi-Tech prowadzi warsztaty w celu wyprodukowania krytycznych zaworów PSA i kontynuowania modularyzacji.

OEM / ODM

Usługi inżynieryjne dostosowane

Szerokie doświadczenie w dostosowywaniu usług inżynieryjnych. Na przykład Ally Hi-Tech potrzebowała miesięcy, aby potwierdzić i doradzić rozwiązanie wodorowe z Air Liquide w 2004 r. Od tego czasu Air Liquide nagrodziło wiele projektów wytwarzania wodoru Ally Hi-Tech, wszystkie chińskie projekty i jeden projekt na Filipinach.
Ponadto międzynarodowe wspólne standardy mogą mieć zastosowanie do inżynierii, jeśli jest to wymagane.

R & D

R & D
Ally Hi-Tech inwestuje dużą ilość kapitału w badania i rozwój rozwiązań gazowych. Ponadto Ally Hi-Tech współpracuje ze znanym instytutem, aby kontynuować badania podstawowe i badania. Na przykład Pan Yu, profesor Chińskiego Uniwersytetu Petroluem, był zatrudniony jako starszy doradca w dziedzinie wytwarzania wodoru z węglowodorów.
Dział badawczo-rozwojowy opracował serowe projekty, w tym:
  • Generator wodoru 50 Nm3 / h firmy SMR i PSA w 2008 r., Najmniejszy w tym czasie, który dostarczył wodór dla FCEV podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
  • Największy reformer metanolu o wydajności wodoru 20 000 Nm3 / h.
  • Generator wodoru 5 Nm3 / h przez reformowanie metanolu i PSA, który jest zintegrowany z ogniwem paliwowym.
  • Katalityczny piec do spalania gorącego oleju, który znacznie zmniejsza zapotrzebowanie ziemi na instalację wodorową reformingu metanolu.

Szczegóły kontaktu